Kobieta z talentem do astrologii.

Zawodowo pracowałam w handlu i jako gospodyni domowa. Należę do osób świadomych.  Dobrze rozumiem ludzkie problemy . Korzyść z mojej pomocy odniesie każdy kto szuka realnego kierunku. Horoskop jest jednym z wielu elementów do zarządzania życiem.  Pomaga akceptować stan rzeczy.Pokarze czas zmian ale I czas gdy lepiej stać .

 Analizując własny horoskop  odkryłam , że to nie był przypadek iż w roku 2000 zbudowałam dom.  Astrologia owocna była przy wychowaniu dzieci i w wielu innych relacjach międzyludzkich. 

“Człowiek macierzyński”  napisał Bernd A.Mertz o moim  Słońcu w Raku. Szukasz mądrej matki złóż zamówienie.  Masz wybór, a nie wiesz co lepsze zadaj pytanie. 

Osobiście korzystam z wiedzy i umiejętności koleżeństwa ezoterycznego. Astrologia w moim życiu zaistniała początkowo jako hobby . Do dziś lubię czytać „Wróżkę” czy „Gwiazdy mówią”  Wykład u Leona Zawadzkiego to decyzja , że chcę to robić zawodowo.  

Wiedzę o horoskopach pogłębiłam  w  szkole przy Polskim Towarzystwie Astrologicznym,  pod kierunkiem profesorów Piotr Piotrowski (astrologia tradycyjna) i Jarek Gronert (astrologia współczesna). Zdobyłam wykształcenie w zakresie podstawowym i na kursie II-ego stopnia. Dalej poszerzam wiedzę . Jeżdżę na konferencje. Uczestniczę w warsztatach. Jestem członkiem PTA oraz SA prowadzonego przez Izabelę Podlaską i Miłkę Krogulską.

Urodziłam się 20 lipca 1964 godz. 12.05 – Białystok